Streamline 76

Skvelá voľba pre tých, ktorí oceňujú eleganciu a pohodlie. Okná vyrobené na základe systému Streamline 76 v sebe kombinujú maximálnu bezpečnosť, vysokú tepelnú a akustickú izoláciu. Sú odolné proti vonkajším vplyvom a charakteristické intenzívnou bielou farbou.

0.97 / 1.30

Uw pro Ug=0.7 (teplý rámeček)

2

tesnenia

5

komory

R

Renovácia

A

Aluskín
 • Špecifikácie

  • profil triedy „B”,
  • 5-komorová konštrukcia,
  • stavebná hĺbka 76 mm,
  • profily štandardne spájané inovatívnou technológiou V-Perfect,
  • blokácia nesprávnej polohy kľučky v štandarde (okno RU),
  • štrbinová mikroventilácia v štandarde (okná otváravo-sklopné),
  • kovanie štandardne vybavené 6 bodmi proti vlámaniu na jednom krídle,
  • systém vybavený dvomi tesneniami,
  • v štandardnej verzii otvorená oceľ s hrúbkou 1,5 mm,
  • biele, hnedé a karamelové jadro,
  • k dispozícii vo verzii s plochým alebo presahujúcim krídlom,
  • zasklenie sklami do hrúbky 49 mm,
  • štandardná zasklievacia súprava je 4/16Ar/4th [Ug=1,1]*,
  • možnosť použitia hliníkových krytov,
  • možnosť výroby okien s rámom na rekonštrukciu,
  • možnosť použitia skrytého kovania. 
 • Elegancia

  Okná vyrobené na báze profilov uznávaného nemeckého výrobcu vytvárajú nové štandardy v oblasti dlhodobej životnosti a kvality povrchovej úpravy. Vyznačujú sa výnimočnou snehobielou farbou. Lesklé profily vyrobené z PVC najvyššej kvality sa ľahko udržiavajú čisté a sú odolné voči poveternostným podmienkam.

  Ak chcete oknám dodať individuálny charakter a prispôsobiť ich vzhľadu fasády aj interiéru budovy, ponúkame vám výber fólií. Okná z našej ponuky sú dostupné v desiatkach farieb a imitácií dreva. Okná môžu mať fóliu z jednej strany, dvoch strán alebo môžu byť dvojfarebné. Veľmi zaujímavým riešením je aj fóliovanie full colour. Je nielen zárukou estetickosti, ale aj jednoliatej štruktúry, trvácnej farby a precízneho vyhotovenia. V tomto prípade fóliujeme nielen rám, ale aj odrážky, hrany krídel a ďalšie okenné prvky.  Fóliovanie full colour je dostupné len pri výbere farieb imitujúcich drevo.

   

  Neobyčajne zaujímavý vzhľad môžu oknám dodať hliníkové kryty Aluskin. Vytvárajú kombináciu praktických výhod charakteristických pre okná z PVC s moderným dizajnom typickým pre hliníkové okná. Kryty sú dostupné v celej palete farieb RAL. Ponúkame aj širokú škálu štrukturálnych lakov. 

  Pri výrobe okien nielenže používame komponenty najvyššej kvality, ale aj dbáme na to, aby samotný technologický proces fungoval podľa najvyšších štandardov. Strojový park, ktorý máme k dispozícii, nám umožňuje vyrábať okná najmodernejšími technológiami, akou je aj technológia V-Perfect. Je to inovatívny systém spájania okenných profilov z PVC, pri ktorom sú zvary prakticky neviditeľné.

 • Bezpečnosť

  Už v štandarde sú okná vybavené štyrmi bodmi ochrany proti vlámaniu na jednom krídle, čapmi sťažujúcimi vlámanie s reguláciou prítlaku a blokovaním nesprávnej polohy kľučky. Okrem toho tu zohráva dôležitú úlohu aj vnútorný centrálny prítlak. Prítlak zaistí nielen bezpečnosť, ale aj tesnosť a ľahký chod okenných krídel. Na želanie zákazníka môžeme okno vybaviť takými prvkami, aby spĺňalo požiadavky tried WK1 a WK2.

  V budovách, ktoré sú zvlášť vystavené riziku vlámania, odporúčame nainštalovať okenné snímače alebo poplachové slučky v skle. Okenné snímače sú magnetické snímače pohybu. V takomto prípade už aj minimálne posunutie okenného kovania spustí poplach. Poplachová slučka sa zasa aktivuje, keď sa rozbije sklo alebo sa naruší jeho štruktúra.

 • Energetická úspornosť

  Energeticky úsporné okná s vysokou tepelnou a akustickou izoláciou. Už v štandardnej výbave poskytujú okná Streamline 76 optimálnu ochranu. Jednokomorové zasklenie, dve tesnenia, profil so stavebnou hĺbkou 76 mm robia z okien efektívnu bariéru proti úniku tepla zvnútra.

  V záujme zvýšenia tepelného pohodlia odporúčame okná doplniť trojsklom a teplým rámikom. Ponúkame teplé dištančné rámiky s najlepšími parametrami. Sú vyrobené z izolačného materiálu so špeciálnymi termoizolačnými vlastnosťami, obohateného o tenkú vrstvu špeciálnej fólie, ktorá umožňuje úplne eliminovať únik tesniacich plynov a vznik vodných pár. Vďaka svojej konštrukcii teplé rámiky z našej ponuky nielenže zlepšujú izoláciu skla, ale aj zaručujú dlhodobú tesnosť izolačných skiel a maximalizujú úspory tepelných strát.

  Okná vyrobené na báze systému Streamline 76 odporúčame doplniť sklami so selektívnym povlakom. Toto je inovatívne riešenie. Sklo prepúšťa oveľa menej slnečnej energie, vďaka čomu môžete v lete ľahko udržiavať príjemnú vnútornú teplotu a znížiť náklady na klimatizáciu. V zime bude sklo efektívnou bariérou proti úniku tepla zvnútra.

 • Rekonštrukcia

  Na základe systému Streamline 76 vyrábame okrem typových okien aj rekonštrukčné okná. Ich montáž je veľmi jednoduchá a rýchla. Nevyžaduje sa demontáž starého okenného rámu, preto je isté, že sa vôbec nenarušia steny ani fasáda. Neinvazívna montáž okien je najlepším a niekedy jediným riešením na použitie v historických budovách.

  Špecifikácie:
  • 5-komorový systém,
  • stavebná hĺbka 76 mm,
  • rekonštrukčná plutva s výškou 35 mm alebo 60 mm s možnosťou odrezania na ľubovoľné rozmery,
  • biele, hnedé a karamelové jadro,
  • systém vybavený 2 tesneniami,
  • zasklenie sklami do hrúbky 49 mm.
 • Špeciálne doplnky

  Okná vyrobené na základe systému Streamline 76 odporúčame vybaviť difúzormi z našej ponuky. Ponúkame širokú škálu tlakových a hygroskopických difúzorov. Súčasťou našej ponuky sú aj kľučky Hoppe Secustik s kľúčom a štýlové kľučky Moonline. Okná je vhodné doplniť otváracou brzdou ovládanou kľučkou. Ňou je možné jediným pohybom ruky otvorené okenné krídlo stabilne zablokovať v požadovanej otvorenej polohe. Stačí otočiť kľučku o 45 stupňov nadol. Toto nezvyčajne pohodlné riešenie umožňuje intenzívne vyvetrať miestnosť bez obáv, že prievan prudko zabuchne okno.

  Na okná, ku ktorým môžu mať prístup deti, odporúčame namontovať kovanie s tzv. anglickým vyklápaním. V tomto prípade môže rodič ľahko zablokovať možnosť otvárania okna, ale ponechať možnosť jeho vyklopenia.

  Ak chcete získať originálny vzhľad okien, môžete ich vybaviť stĺpikmi, ktoré rozdeľujú tabuľu skla na menšie časti. Ponúkame stĺpiky medzi sklo aj nalepované. Obidva typy stĺpikov môžu mať ľubovoľnú farbu z palety farieb Salamander, čím ich môžeme ľahko prispôsobiť farbe okenných profilov.

  Bežný okenný stĺpik sa odporúča nahradiť pohyblivým stĺpikom so šírkou 62 mm. Ide o mimoriadne inovatívne riešenie, ktoré používateľovi poskytne po otvorení okna nerušený voľný priestor. Stĺpik je trvalo spojený s jedným z okenných krídel.

  Tým, ktorí oceňujú súkromie a ochranu pred nadmerným slnečným žiarením, odporúčame okná vybaviť roletami Screen. Rolety Screen sú jedným z najštýlovejších spôsobov ochrany miestností pred nadmerným prehrievaním. Materiál, z ktorého sú vyrobené, absorbuje a odráža veľkú časť slnečných lúčov. Vďaka tomu je používateľ schopný udržiavať komfortnú teplotu vo vnútri budovy.

Farby

SAL 02 Siv

SAL 03 Tmavozelen

SAL 11 Kovovomodr

SAL 18 Jet Black Mat

SAL 19 Bordov

SAL 21 Orech

SAL 25 Bahenn Dub

SAL 26 Mahagn

SAL 27 Duglaska

SAL 33 Nebraska Winchester

SAL 37 Alux DB 703

SAL 39 Trukturlna Biela

SAL 41 Dub Sheffield Siv

SAL 43 Dub Sheffield Svetl

SAL 50 Borovica Horsk

SAL 51 Zlat Dub

SAL 52 Oregon 4

SAL 55 70 Antracitov

SAL 59 Krmov

SAL 60 Vermont

SAL 61 Meranti

SAL 62 Tiama

SAL 67 Brsen Antracitov

SAL 69 Brsen Hlink

SAL 71 Tmavohned

SAL 72 Siv Agtov

SAL 73 Svetloed

SAL 74 Siv Adiov

SAL 78 Kreme

SAL 84 Siv Adiovopieskov

SAL 87 Signl Je Ed

SAL 88 Siv Antracitovopieskov

SAL 90 Ed Kreme Pieskovan

SAL 91 Woodec Oak

SAL 92 Woodec Alpine

SAL 93 Woodec Concrete

SAL 107 Silver Alux

SAL 108 Tmavohned X Brush

SAL 109 Platinum

SAL 110 Golden

SAL 111 Kovovomodr X Brush

SAL 112 Biela Pieskov

SAL 113 Tmavozelen Woodgrain

SAL 115 Grey Concrete

SAL 116 Brilland Weiss

Máte záujem o tento produkt?

Marian Krišš

predajca okien, vchodových dverí a garážových brán
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
0905 500 595

Prosím vyplňte Vaše meno.

Prosím vyplňte Vaše číslo na mobil.

Prosím vyplňte správne emailovú adresu.

Invalid Input

Prosím vyplňte správu.

Prosím vyplňte správne overenie.

Súhlas so spracovaním osobných údajov* je vyžadovaný údaj.

PORADÍME VÁM?

Kadečo, čo pri budovaní a renovovaní potrebujete, alebo chcete.

Stavebniny Malák

Kontaktujte nás

 • +421 917 341 813
 • +421 905 011 828
 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Právne informácie | Všetky práva vyhradené Copyright © 2020 | Malak.sk. Vytvorila IT FLEXI.